نایلون

نایلون

آقا این پیام رو یکی از بیننده های کوچولوی عزیزمون برام فرستاده:
«سلام من بامداد دهقانی هستم ۶ سالمه و از ایمیل پدرم استفاده کردم تا با شما تماس بگیرم.
شما خیلی خوب کارتون میسازید و کارتون واقعا عالیه. چون دیرین دیرین یه محصول ایرانیه من اونو خیلی دوست دارم.
موضعی که من به شما میدم دربارۀ اینه که به آدما بگه درخت نبرید! جریانش اینه که در زمان بی سرو سامانیان نجاری می کردند و درختها
رو از جنگل می بریدند وسط داستان باید بگه خوب نبر سنجاب و دارکوب و زاغ و اینا همه فرار می کنند. آخر داستان هم اینه که سنجاب آدما رو گاز میگیره و دارکوب اونا رو نوک میزنه »
اصلا خستگیم در رفت… چشم عزیزم. اصلا از امروز چند تا قسمت محیط زیسنی می ذاریم. چون دوستای دیگه ای هم ازمون خواسته بودن. بعد یه قسمت اختصاصی هم برای درخت ها می سازیم.

بـرای دانلود کـلیـــک کنـیـد            تا به حال 261,101 بار دانلود شده

(Visited 328 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (3)

  1. وبازهمین درودها برشمایان . اغا این اغا معنی داره ها نگید غلط املائی داشت که هرچندغلط غلوط زیاد مینویسیم خب بگذریم بریم سر سرفصل قصمون هیچ فکر کردید وقتی جماعت محیط زیست دوستی میزنند بر دل این محیط زیست چه کارها که نمیکنند چه شگفتیها که خلق نمیکنند دقت کنید و بکنیم شاید دقت کردند وقتی وارد محیط زیست میشوید و میشوندو میشویم به یاد داشته بشیم که اشغال نریزیم به یادمون باشه سرسبزی محیط زیستو از بین نبریم به یادمون باشه که با ماشین نریم کنار ساحل یکم با کلاس رفتار کنیم نگن انسانهای بی سروسامانیان اتول ندیدند وقتی دیدند امدند کنار ساحل هیجان خلق کردند با اتول نرید وسط کوه و سرسبزیشو از بین نبرید جماعتی نشینید روی سرسبزی محیط زیست یه جا بشینید که اسیبی نرسه به زیبایی محیط زیست درخت نبرید اتیش برپا نککنید که اتیش بزنید به خزانه محیط زیست اب را کثیف نکنید با اشغال ازین نکنید کلا بچه خوبی باشید دیگه وقتی خوندی پیامای محیط زیستیشو از زیبایی شناختی و نصیحت گونه اش جدا کردی سنجیده بخون همین دیگه .خب بگذریم ای وی خودت درچه حالی درهمان حال که باید هستی ویییییییییییییییییی.

  2. عالی بود، امیدوارم همه با هم در حفظ محیط زیست بکوشیم ♥

    مرسی

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.